ماشین های اداری دستگاه پرس لمینت

 دستگاه لمینت یکی دیگراز ماشین های اداری از دیگر کالاهای فروش در فروشگاه پارسیان می باشد. دستگاه لمینت که برای حفاظت از عکس وکارت شناسایی و اوراق کاغذی از انواع کاغذ بهره جسته وعکس  کارت شناسایی و اوراق کاغذی را پرس میکند.دستگاه لمینت پرس را برای سایزهای متفاوت از انواع کاغذ کاغذ A4,A3را انجام میدهد. تفاوتهای دستگاه لمینت در مصرف برق و بازدهی و گرمادهی در دستگاه وضخامت و سرعت آماده کردن لمینت ودرجه حرارت عرض لمینت وابعاد وتعداد غلطک و وزن آن میباشد. وهمچنین یک دستگاه لمینت از ماشین های اداری می تواند ا ز موتور کم صدا برخوردار باشد.

فروشگاه پارسیان با فروش انواع ماشین های اداری و با در نظرگرفتن انواع ملزومات ماشین های اداری از جمله انواع کاغذ و انواع کارتریج در شهر زیبای اصفهان در خدمت بانکها وسازمانها واداره ها می باشد.و فروشگاه پارسیان مشتریان و استفاده کنندگان را دعوت به مراجعه و حضور در فروشگاه مینماید تا با دستگاه لمینت ها از ماشین های اداری وهمچنین ملزومات اداری آشناتر شوید.

یک دستگاه لمینت را نمی توان برایش انواع گوناگون در نظر گرفت بلکه فقط میتوان ویژگی های یرای این دستگاه از ماشین های اداری را تعریف نمود.

فروشگاه پارسیان باعرضه انواع کاغذ ، انواع کارتریج ، ملزومات اداری و ماشین های اداری در خدمت مشتریان گرامی می باشد

توضیحات بیشتر

دستگاه لمینت برای پرس کردن اوراق کاغذی و کارت شناسایی مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به کارکرد محدود آن دارای قابلیت و ویژگی های اندک میباشد و در زیر اشاره ای کوتاه به ویژگی محدود و البته استفاده پر کاربرد این دستگاه در اداره های دولتی و غیر دولتی داریم.

اطلاعات بیشتر در مورد یک دستگاه لمینت را به اینگونه میتوان بیان کرد که مصرف برق این نوع از ماشین اداری 300 و420و500 وات است سرعت لمینت به کمتر از 3 دقیقه و یابین 3 تا 5 دقیقه  میباشد وزن آن بین 1.4 تا 9 کیلوگرم متغیراست که درجه حرارت تولیدی یک دستگاه لمینت 110-125و120و80 –180سانتیگراد است وعرض فابل لمینت برای انواعی از کاغذ حداقل 110و حداکثر 330 میلیمتر میباشد وسرعت لمینت برحسب عرض کاغذ در دقیقه بین 300 تا 560 میلمتر در دقبقه می باشد و ویژگی دیگر لمینت تعدادغلطک های آن میباشد که 2 یا4 عدد هست .

تصاویر بیشتر

         

استعلام قیمت و سفارش

نظر دهی